Najlepsza ceramika do łazienki na polskim rynku

Drewniane szafki do łazienki?

Drewniane szafki do łazienki?

Drewno doskonale ociepla zimne wnętrza. Jeśli więc chcesz, żeby w Twojej łazience było przytulnie nie kupuj urządzeń ze stali nierdzewnej, ani tworzyw sztucznych tylko postaw na drewno. Co prawda nie wszystko w łazience da się zrobić z drewna, ale drewniane mogą być np. szafki do łazienki (kolo.com.pl).Galeria

szafki do łazienki

Foto: www.mamymeble.pl

szafki do łazienki

Foto: www.mamymeble.pl

szafki do łazienki

Foto: static.e-lazienki.pl

Drewniane szafki będą się świetnie nadawać zarówno do łazienek klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych. Jeśli jednak szafki do łazienki mają estetycznie wyglądać i służyć przez długie lata muszą być wykonane ze specjalnego gatunku drewna. Nie każde bowiem nadaje się do łazienki ze względu na panującą tam wilgoć. Szkoda, by poprzez długotrwałe działanie wilgoci nasze wymarzone szafki do łazienki zgniłyby i zmurszały. Najlepsze na szafki do łazienki będzie drewno egzotyczne. Jest ono bowiem zdecydowanie bardziej odporne na działanie wody i wilgoci niż drewno rodzime.

Wybierając szafki do łazienki najlepiej zdecydować…

Wybierając szafki do łazienki najlepiej zdecydować się na te wykonane z drewna teakowego, cedrowego, jatoba, badi lub wenge. Każdy z tych gatunków ma swój odcień – jedne są jaśniejsze, inne ciemniejsze. Ważne, aby wybierając szafki do łazienki dobrać je odpowiednio do koloru płytek, albo ścian. Chyba, że to ściany i płytki będą musiały się zgrać z kolorem szafek.

1 komentarz

  1. Ja ma w łazience drewniane szafki, ale były one kupione z wyższej półki cenowej. Są z bardzo dobrej jakości drewna. Mają już 6 lat i nie są zgniłe. Nie warto na tym oszczędzać.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>